Waluty
Kategorie

INFO

Breloki skórzane - CENNE INFORMACJE


Linia naszych produktów otworzyła niespotykane dotąd w Polsce możliwości. Poza wyborem modelu breloka mamy możliwość wyboru koloru skóry, koloru nici (nawet różnej na stronach breloka), tłoczenia logo na części metalowej (kolorowe logo) oraz wyboru tłoczenia na obydwu stronach skórzanych breloka co powoduje, że brelok taki staje się indywidualny i niepowtarzalny.Podane konfiguracje kolorystyczne to oczywiście tylko przykład. Jeśli masz pomysł, który nie znalazł realizacji chętnie podejmiemy się tego tematu.

W 2018 roku wprowadziliśmy możliwość zmiany koloru wewnętrznego w brelokach typu szlówka.Konfiguracja możliwa w modelach: 1512, 1512F, 1510, 1510F, 575, 576, 1515, 1521, 1521F, 1511 und 542.
Kolory wewnętrzne to: czerwony, niebieski, żółty, zielony, pomarańczowy, szary, biały oraz standardowy czarny.


Minimalne zamówienie z logo dla popularnych marek samochodów to 250 szt., jeśli myślisz o mniejszej ilości skontaktuj się z nami - pomożemy.

Jest również możliwość wykonania tłoczenia z logo Twojej firmy na elemencie metalowym lub skórzanym.


W danej ilości zamówienia możemy oczywiście dowolnie dobierać możliwe kombinacje kolorystyczne, tzn. zamawiając 250 szt. możemy mieć kilka kolorów skóry (np. dla kobiet i mężczyzn)

Tak, ale co jeśli nie potrzebujesz takiej ilości - skontaktuj się z nami.
Na pewno postaramy się Tobie pomóc.


Jeśli masz pytania dotyczące tej kategorii prosimy o kontakt na biuro@skorzanebreloki.pl