Strona głównaO firmie
Waluty
Kategorie

O firmie

... kilka słów o firmie eM Partner

W styczniu 2003 roku firma eM Partner rozpoczęła swoją działalność. Na początku była to firma świadcząca usługi w dziedzinie marketingu dla firm i salonów samochodowych.
Po trzech latach w 2006 roku wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży gadżetów reklamowych, głównie breloków.
W 2009 roku powstał sklep internetowy eM Gadżet będący jedną z gałęzi firmy eM Partner. Dzięki sklepowi można szybciej i łatwiej składać zamówienia jak również lepiej poznać naszą ofertę sprawdzonych gadżetów.

Artykuły znajdujące się w naszym sklepie są to sprawdzone i jakościowo bardzo dobre wyroby cieszące się dużą popularnością i niezawodnością w użytkowaniu.
Wprowadziliśmy NOWOŚĆ na Polskim rynku, mianowicie breloki ze skóry naturalnej wraz z elementami metalowymi. Ekskluzywny produkt dla wymagających klientów. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

W 2015 roku powstał sklep internetowy SkorzaneBreloki.pl będący wąską kategorią sklepu eM Gadżet. Sklep posiada w swojej ofercie tylko i wyłącznie gadżety skórzane a mianowicie breloki, etui do kart, etui na kluczyki oraz etui na dokumenty.
  
Artykuły znajdujące się w tym sklepie skierowane są tylko i wyłącznie dla salonów samochodowych oraz agencji reklamowych.
Firma eM Partner współpracuje ze wszystkimi markami samochodów w salonach samochodowych w całym kraju.
W 2018 roku, dzięki naszym Partnerom Biznesowym, ruszyła sprzedaż breloków
skórzanych skierowana do klientów indywidualnych.

Niezmiennie od początku swojego istnienia
eM Partner stawia na jakość produktów oraz świadczonych usług. Każdego dnia naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i odpowiedzialność za wykonywane usługi i sprzedawane produkty.


Zapraszam do współpracy
właściciel firmy eM Partner
Piotr Martin