Waluty
Kategorie

Allegro

Breloki skórzane na Allegro.

Poniżej przesyłamy Państwu kilka cennych wskazówek dotyczących zakupu breloków na aukcjach Allegro.
Tutaj dowiecie się Państwo jakie ważne informacje należy nam przekazać aby proces zakupu był sprawny, pozbawiony błędów i niedomówień.

Na początkowym etapie realizacji będziemy potrzebować kilku niezbędnych informacji aby wyprodukować Państwu brelok, który będzie spełniał Państwa oczekiwania.

Oto kilka prostych kroków jak zrobić to bezbłędnie.
1. Jeśli brelok ma być w innym kolorze niż zdjęcie główne aukcji to:
Po dokonaniu zakupu w oknie Informacje do sprzedającego lub w oddzielnym mailu, napisz nam jaką wersję klorystyczną wybierasz z dostępnych w danym modelu i marce breloka. Najbardziej wskazana metoda to opis w Informacji dla sprzedającego.
2. Jeśli brelok na pierwszej lub drugiej stronie ma mieć dodatkowe znakownie to:
Opisz nam jak ma wyglądać pierwsza oraz druga strona breloczka. Napisz nam czy ma być to model Twojego auta lub motocykla, tekst, logo, dedykacja? Spełniamy wszystkie prośby w granicach technicznych możliwości ich wykonania. Z naszej strony oferujemy doradztwo płynące z naszego doświadczenia z dotychczasowymi klientami.

Brelok ze znakowaniem jednostronnym może być taki jak na zdjęciu głównym lub zmodyfikowany według Twojej koncepcji. Dla przykładu przedstawiamy poniżej brelok znakowany na pierwszej stronie bez dopłaty w cenie 50 zł + koszty dostawy.
Seria ekskluzywna breloków z logo na części metalowej to koszt 80 zł + koszt dostawy.

  
za dopłatą 10 zł (koszt breloka to 60 zł + koszty dostawy), brelok możemy wykonać wraz ze znakowaniem drugiej strony i może on dla przykładu wyglądać jak poniżej. Seria ekskluzywna breloków z logo na części metalowej to koszt 90 zł + koszt dostawy.


UWAGA: breloki znakowane indywidualnie czyli znakowanie jest inne niż na zdjęciu głównym nie wysyłamy za pobraniem i nie podlegają one zwrotom.

3. Jeśli nie otrzymamy powyższych informacji najpóźniej w godzinę po zakupie to:
Domniemamy, że mamy dostarczyć brelok w wersji kolorystycznej i znakowaniem ze zdjęcia głównego aukcji.

Po otrzymaniu niezbędnych informacji dotyczących dodatkowego znakowania przechodzimy do etapu przygotowania dla Państwa wizualizacji. Status zamówienia zmieni się na Projekt (NO) i otrzymacie Państwo stosownego maila informującego o jego zmianie. Jak tylko to możliwe przygotowaną wizualizację prześlemy mailem, mms'em, WhatsApp'em, Messenger'em. Standardowo wysyłamy wizualizację mailem. Jeśli mamy to uczynić innym kanałem komunikacji - prosimy o informację. Po wysłaniu wizualizacji status zamówienia zmieni się na Projekt (OK). Od tego momentu oczekujemy na akceptację lub zgłoszenie poprawek do przesłanego projektu. Zamówienie bez akceptacji nie przechodzi do procesu produkcji. Po pozytywnej akceptacji wizualizacji Twojego breloka przechodzimy do etapu produkcji i status, o czym zostaniesz znów poinformowany mailowo, zmieni się na GRAWER. Od tego momentu maksymalnie w 5 dni roboczych wyślemy do Ciebie wymarzony brelok lub etui.

W chwili wysyłki breloka status zamówienia zmieni się na WYSŁANE i otrzymasz maila z numerem listu przewozowego oraz informację sms, że Twój brelok właśnie do Ciebie zmierza.

- - - - - - -
Poniżej przedstawiamy jak wygląda grawer laserowy na brelokach w zależności od wersji kolorystycznej skóry.