Strona głównaSprzedaż detalicznaBreloki NFCBrelok DZIECKABrelok skórzany KONTAKTOWY dla Twojego DZIECKA
Waluty
Kategorie

Brelok skórzany KONTAKTOWY dla Twojego DZIECKA

Netto: 47,97 zł
Brutto: 59,00 zł
Kod: Kontaktowy.03
Produkt dostępny (20 sztuka)
Waga:0.04 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:

Brelok skórzany KONTAKTOWY dla Twojego DZIECKA, który może być pomocny w różnych sytuacjach. Może być bardzo dużą pomocą, kiedy Twoje dziecko zagubi się na przykład z powodu roztargnienia, choroby, ulegnie wypadkowi czy trafi nieprzytomne do placówki medycznej. Brelok może być również najszybszą drogą do połączenia się z rodzicami czy opiekunem.

WAŻNA INFORMACJA: brelok działa bezproblemowo na telefonach z system Android. Telefony z systemem IOS (Apple) działają w zależności od wersji telefonu i zainstalowanych aplikacji. Z doświadczenia naszych klientów w takim przypadku najlepiej sprawdza się zaprogramowanie swojej strony www - a tu już nie ma ograniczeń co do ilości informacji w niej zawartej. W razie wątpliwości prosimy śmiało pisać.

Zgodnie z Twoim życzeniem zapiszemy w breloku informacje takie jak:
- imię i nazwisko dziecka
- telefony do rodziców, opiekuna (kliknięcie na ekranie powoduje bezpośrednie połączenie z numerem)
- adres przedszkola, szkoły
Wszystkie powyższe dane mogą zajmować około 140 znaków.

W zależności od ilości zapisanych danych można umieścić również informacje dotyczące: branych regularnie leków, przebytych chorób lub innych istotnych dla Ciebie danych.

Odczyt danych jest prosty, nie wymaga żadnej dodatkowej aplikacji (przeczytaj WAŻNA INFORMACJA na górze aukcji) - wystarczy, że telefon ma włączoną funkcję NFC (większość telefonów ma taką funkcję używaną chociażby do płacenia telefonem).

Cena breloka uwzględnia programowanie breloka zgodnie z danymi przesłanymi w informacji do sprzedającego podczas składania zamówienia. Brelok wykonany jest ze skóry naturalnej dlatego na brelok dajemy 2 lata gwarancji.


Specyfikacja breloka:
Skóra naturalna
w kolorze jak na zdjęciu poglądowym, tłoczenie na skórze.
Rozmiary
(orientacyjne):
    z kółkiem:
3,0 cm x 9,5 cm
    część skórzana:
3,0 cm x 7,5 cm
    zewnętrzny kółka:
średnica 2,7 cm
    wewnętrzny kółka:
średnica 2,3 cm
Waga
: około 10 g

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.